Apgyvendinimas

Vos keli metrai nuo Lūksto ežero įrengti nameliai puikiai įsilieja į nuostabų „Lūkstas Rest Park“ gamtovaizdį. Nameliai, kuriuose yra du arba keturi butai su atskirais įėjimais iš lauko, artimi Žemaitijos tradicinei kaimo architektūrai, spindi jaukumu ir švara. Tai vieta, kurioje galėsite atsipalaiduoti, mėgautis akimirkomis dviese, malonia popiete su knyga rankoje, grožėtis Lūksto ežero vaizdu pro langą ar leisti laiką su šeima.

Norintiems papietauti ar pabendrauti ant ežero kranto šalia namelių įrengėme lauko baldus. Čia pat esančios sūpynės, tinklinio, futbolo bei krepšinio aikštelės, vandens dviračiai puikiai tiks ieškantiems aktyvaus poilsio.

Galime pasiūlyti išsinuomoti namelius su atskira terasa (kambaryje 3 lovos + sofa-lova) arba su bendra terasa (kambaryje 2 lovos + sofa-lova). Juose rasite visus patogumus – mini virtuvę su indais, dušą, tualetą.

Netrukus pradėsime nuomoti 3 Miško namelius, kurie bus atokiau nuo pagrindinio paplūdimio, tačiau taip pat ant ežero kranto. Nameliai pritaikyti dviems asmenims, tačiau pagal poreikį galima pasinaudoti sofa-lova. Juose bus mini virtuvė su šaldytuvu ir šaldikliu, elektrinė kaitlentė, virdulys, indai, televizorius, dušas, tualetas, kriauklė, rankšluosčiai (paplūdimio rankšluosčių nesuteikiame), terasoje - lauko baldai. Į šiuos namelius priimame ir su mažų veislių (iki 10 kg) augintiniais. Papildomo mokesčio už augintinius neimame, tačiau šeimininkai pasirūpina augintinio dubenėliais, guoliu, maistu, įsipareigoja augintinį prižiūrėti (paplūdimyje augintinius vedžioti draudžiama).

Vasara – festivalių, pramogų bei poilsio metas. Rūpindamiesi, kad poilsiautojai gerai praleistų laiką gamtoje, netoli vasaros namelių įrengėme palapinėms bei kemperiams skirtą erdvę. Čia pat esantys lauko baldai, laužavietė užtikrins malonų bei įsimintiną laiką su artimais žmonėmis.

Lankytojai galės mėgautis vasaros kavinėje paruoštais pietumis, pasivaikščiojimais ant ežero kranto bei siūlomomis įvairiomis pramogomis. Nepamiršome pasirūpinti ir pačiais būtiniausiais dalykais – šalia stovyklavietės įrengėme bendrus dušus ir tualetus.

​„Lūkstas Rest Park“ visada laukiame keliautojų, kurie vakarais, susėdę aplink laužą, pasakoja pačias įdomiausias bei netikėčiausias istorijas. Tai puiki vieta atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką, todėl poilsio parke paruošėme erdvę kemperiams. Šalia įrengėme laužavietę, lauko baldus Jūsų poilsiui, o pačioms būtiniausioms reikmėms – tualetus, dušą bei visą parą tiekiamą elektrą.

Vasaros kavinė svečius kvies pasigardžiuoti skaniais pietumis, o netoliese įrengtos tinklinio, futbolo bei krepšinio aikštelės, taip pat siūloma vandens dviračių nuoma užtikrins įdomias pramogas.

   Nameliai su atskira arba bendra terasa

   Miško nameliai (Naujiena)

    Palapinės

    Kemperiai

Dėl nakvynės poilsio parke: +370 698 502 92
Įmonėms ir renginiams:       +370 647 41 572
„Medininkų“ kavinė:               +370 682 459 89
Direktoriaus tel. nr.:               +370 647 41 572
el. paštas: info@lukstasrestpark.lt
Direktoriaus el. paštas: info@varniupiras.lt

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas: 280362230
PVM mokėtojo kodas: LT803622314
Juridinis adresas: Ungurių g. 9, Graužų k., Varnių sen., Telšių raj. savivaldybė
Poilsio parko adresas: Ungurių g. 9, Graužų k., Varnių sen., Telšių raj. savivaldybė