Apgyvendinimas

Miško nameliai, dviviečiai (papildomai sofa-lova), trys atskiri nameliai yra atokiau nuo pagrindinio paplūdimio, tačiau taip pat ant ežero kranto. Patogiausi dviem asmenims, tačiau pagal poreikį galima pasinaudoti sofa-lova. Juose yra virtuvė, šaldytuvas su šaldikliu, indukcinė kaitlentė, gartraukis, virdulys, indai, dušas, tualetas, kriauklė. Pagal Jūsų pageidavimą suteikiame rankšluosčius (išskyrus paplūdimio), terasoje - lauko baldai. Į šiuos namelius priimame ir su mažų veislių (iki 10 kg) augintiniais. Papildomo mokesčio neimame, tačiau šeimininkai pasirūpina augintinio dubenėliais, guoliu, maistu, neleidžia miegoti lovose, įsipareigoja augintinį prižiūrėti. Nemokamai galima naudotis šašlykinėmis, tačiau atsivežti savo groteles, iešmus, malkas galima įsigyti pas mus arba turėti savo.

Triviečiai (Nr. 1-4) (papildomai sofa-lova) butai turi savo atskiras nedideles terasas, viename name - du butai. Viso yra du namai po du butus. Šie butai didesni už Nr. 5-8. Juose rasite: mini virtuvėlę su šaldytuvu, el. kaitlentę, virdulį, indų. Dušas, tualetas, kriauklė. Pagal Jūsų pageidavimą suteikiame rankšluosčius (išskyrus paplūdimio). Kieme - lauko baldai, nemokamai galima naudotis šašlykinėmis, tačiau atsivežti savo groteles, iešmus, malkas galima įsigyti pas mus arba turėti savo. Augintinių į šiuos namelius nepriimame.

Dviviečiai (Nr. 5-8) (papildomai sofa-lova) butai yra viename namelyje, su bendra lauko terasa. Viso yra 4 butai, tad puikiai tinka draugų kompanijai – galėsite turėti savo atskirus butus, su atskirais dušais ir tualetais, o laiką leisti kartu, lauko terasoje. Dėl nedidelio kambario ploto labiausiai tinka poroms, tačiau atvykus su vaikais, pagal poreikį galima naudoti ir sofą-lovą. Juose rasite: mini virtuvėlę su šaldytuvu, el. kaitlentę, virdulį, indų. Dušas, tualetas, kriauklė. Pagal Jūsų pageidavimą suteikiame rankšluosčius (išskyrus paplūdimio). Kieme - lauko baldai, nemokamai galima naudotis šašlykinėmis, tačiau atsivežti savo groteles, iešmus, malkas galima įsigyti pas mus arba turėti savo. Augintinių į šiuos namelius nepriimame.

Pirties pastatas yra atokiau nuo pagrindinio paplūdimio, tačiau taip pat ant ežero kranto. Antrame aukšte yra du kambariai su 18 miegamų vietų. Pirmame aukšte yra salė su mini virtuve, šaldytuvu su šaldikliu, virduliu, mikrobangų krosnele, indais ir įrankiais. Pageidaujant duodame el. plytelę. Kitoje patalpoje yra dušas, tualetas, pirtis. Prie pirties pastato yra kubilas (už papildomą mokestį). Pagal Jūsų pageidavimą suteikiame rankšluosčius (išskyrus paplūdimio), terasoje - lauko baldai. Galime priimti su mažų veislių augintiniais. Papildomo mokesčio neimame, tačiau šeimininkai pasirūpina augintinio dubenėliais, guoliu, maistu, neleidžia miegoti lovose, įsipareigoja augintinį prižiūrėti. Nemokamai galima naudotis šašlykine, tačiau atsivežti savo groteles, iešmus, malkas galima įsigyti pas mus arba turėti savo.

​„Lūkstas Rest Park“ visada laukiame keliautojų, kurie atvyksta su kemperiais ar palapinėmis, todėl poilsio parke paruošėme jiems erdves. Planuojame šias zonas plėsti ir gerinti paslaugų kokybę, tačiau kol kas yra tik galimybė naudotis tualetais, geriamojo vandens hidrantu (šalia krepšinio aikštelės). Galima išsinuomoti šašlykinę, lauko baldus. Galimybė prisijungti prie elektros. Su kemperiais ir palapinėmis atvykę poilsiautojai gali atsivežti augintinius, papildomo mokesčio augintiniams nėra. Tačiau įsipareigoja augintinius tinkamai prižiūrėti, kad jie nekeltų pavojaus kitiems poilsiautojams. Vasaros kavinė kviečia atvykti pavalgyti,  netoliese įrengtos tinklinio, futbolo bei krepšinio aikštelės puikiai tinka mėgstantiems aktyvią veiklą, taip pat siūlome vandens dviračių nuomą.

Dėl nakvynės poilsio parke: +370 698 502 92
Įmonėms ir renginiams:       +370 647 41 572
„Medininkų“ kavinė:               +370 682 459 89
Direktoriaus tel. nr.:               +370 647 41 572
el. paštas: info@lukstasrestpark.lt
Direktoriaus el. paštas: info@varniupiras.lt

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas: 280362230
PVM mokėtojo kodas: LT803622314
Juridinis adresas: Ungurių g. 9, Graužų k., Varnių sen., Telšių raj. savivaldybė
Poilsio parko adresas: Ungurių g. 9, Graužų k., Varnių sen., Telšių raj. savivaldybė