Apgyvendinimas

Miško nameliai (dviviečiai su papildoma sofa-lova). Trys atskiri nameliai prie Lūksto ežero yra atokiau nuo pagrindinio paplūdimio, tačiau taip pat ant ežero kranto. Patogiausi dviem asmenims, tačiau pagal poreikį galima pasinaudoti nedidele sofa-lova (du vaikai arba vienas suaugęs). Juose yra mini virtuvė su šaldytuvu (su šaldikliu), indukcinė kaitlentė, gartraukis, virdulys, indai, įrankiai, dušas, tualetas, kriauklė. Rekomenduojame turėti šlepetes. Jums pageidaujant suteikiame rankšluosčius (išskyrus paplūdimio). Terasoje lauko baldai. Nemokamai galima naudotis šašlykinėmis, tačiau atsivežti savo groteles, iešmus. Malkas galima įsigyti pas mus arba turėti savo. Į šiuos namelius priimame ir su mažų veislių (iki 10 kg) augintiniais. Papildomo mokesčio netaikome, tačiau šeimininkai pasirūpina augintinio dubenėliais, guoliu, maistu, neleidžia miegoti lovose, įsipareigoja augintinį prižiūrėti. Prie kiekvieno namelio yra galimybė užsisakyti kubilą (už papildomą mokestį 80 Eur).

Triviečiai butai prie ežero (Nr. 14) (trys viengulės lovos ir papildomai sofa-lova dviem vaikams arba vienam suaugusiam) turi savo atskiras nedideles terasas, viename name du atskiri butai. Viso yra du namai po du butus. Šie butai didesni už Nr. 58, dėl to patogiausi šeimoms su vaikais. Juose rasite: mini virtuvėlę su šaldytuvu, el. kaitlentę, virdulį, indų, įrankių. Dušas, tualetas, kriauklė. Rekomenduojame turėti šlepetes. Jums pageidaujant suteikiame rankšluosčius (išskyrus paplūdimio). Kieme lauko baldai, nemokamai galima naudotis šašlykinėmis, tačiau atsivežti savo groteles, iešmus. Malkas galima įsigyti pas mus arba turėti savo. Augintinių į šiuos namelius nepriimame. Prie kiekvieno namelio yra galimybė užsisakyti kubilą (už papildomą mokestį – 80 Eur).

Dviviečiai butai prie ežero (Nr. 58) (papildomai sofa-lova) yra viename name, su bendra lauko terasa ir atskirais įėjimais iš jos. Viso yra 4 butai, tad puikiai tinka draugų kompanijai – galėsite turėti savo atskirus butus, su atskirais dušais ir tualetais, o laiką leisti kartu. Dėl nedidelio kambario ploto labiausiai tinka poroms, tačiau atvykus su vaikais, pagal poreikį galima naudoti ir nedidelę sofą-lovą (du vaikai arba vienas suaugęs). Juose rasite: mini virtuvėlę su šaldytuvu, el. kaitlentę, virdulį, indų, įrankių. Dušas, tualetas, kriauklė. Rekomenduojame turėti šlepetes. Jums pageidaujant suteikiame rankšluosčius (išskyrus paplūdimio). Kieme lauko baldai, nemokamai galima naudotis šašlykinėmis, tačiau atsivežti savo groteles, iešmus. Malkas galima įsigyti pas mus arba turėti savo. Augintinių į šiuos namelius nepriimame. Prie kiekvieno namelio yra galimybė užsisakyti kubilą (už papildomą mokestį 80 Eur).

Pirties pastatas yra atokiau nuo pagrindinio paplūdimio, tačiau taip pat prie ežero. Antrame aukšte yra du kambariai su 14 miegamų vietų (viengulės lovos, pagal poreikį galima susistumti vieną šalia kitos). Pirmame aukšte yra salė su mini virtuve, šaldytuvu su šaldikliu, virduliu, mikrobangų krosnele, indais ir įrankiais. Pageidaujant duodame el. plytelę. Kitoje patalpoje yra dušas, tualetas, pirtis (į kainą jau įskaičiuotas pirties iškūrenimas). ųJums pageidaujant suteikiame rankšluosčius (išskyrus paplūdimio). Nemokamai galima naudotis šašlykine, tačiau atsivežti savo groteles, iešmus. Malkas galima įsigyti pas mus arba turėti savo. Galime priimti su mažų veislių augintiniais. Papildomo mokesčio netaikome, tačiau šeimininkai pasirūpina augintinio dubenėliais, guoliu, maistu, neleidžia miegoti lovose, įsipareigoja augintinį prižiūrėti. Prie kiekvieno namelio yra galimybė užsisakyti kubilą (už papildomą mokestį  80 Eur).

​„Lūkstas Rest Park“ visada laukia keliautojų, kurie atvyksta su kemperiais ar palapinėmis, todėl poilsio parke jiems skirtos erdvės. Planuojame šias zonas plėsti ir gerinti paslaugų kokybę, tačiau kol kas yra galimybė naudotis tik tualetais, dušu (mokamas), geriamu vandeniu. Galima išsinuomoti šašlykinę, lauko baldus. Kai kuriose vietose yra galimybė prisijungti prie elektros. Su kemperiais ir palapinėmis poilsiui prie ežero atvykę poilsiautojai gali atsivežti augintinius, papildomo mokesčio augintiniams nėra. Tačiau įsipareigoja augintinius tinkamai prižiūrėti, kad jie nekeltų pavojaus kitiems poilsiautojams ir netriukšmautų, nelakstytų vieni be priežiūros. Vasaros lauko kavinė kviečia atvykti pavalgyti, netoliese įrengtos tinklinio (ant smėlio arba žolės), futbolo bei krepšinio aikštelės puikiai tinka mėgstantiems aktyvią veiklą, taip pat siūlome vandens dviračių nuomos paslaugas. Poilsis prie Lūksto ežero – puikus pasirinkimas šeimos poilsiui.